Pielęgnacja cery po mezoterapii igłowej

Dzień dobry. Robiłam w gabinecie mezoterapie igłowa preparatem REDENSITY I i razem słabe złuszczanie kwasami owocowymi 35%. Dwa dni po zabiegu polozylam na twarz mleko a nastepnie jogurt naturalny, zeby złagodzic troche efekt złuszczania. Póżniej dowiedziałam sie, ze jogurt mogl wyciagnać mi ten caly kwas hialuronowy, ktory mialam w skore twarzy wstrzykniety. Niepokoje sie, ze pieniadze wydane na zabieg poszly teraz w bloto. Prosze o odpowiedz czy jest to mozliwe. Dziekuje.

Witam Panią. Pomimo iż nałożyła Pani mleko i jogurt naturalny na swoją skórę, kwas hialuronowy który został podany pod skórę został pod nią i wchłonie się w ciągu 9-12 miesięcy od dnia podania.

Witam
Mleko i jogurt naturalny nie miały wpływu na preparat Redensity. Działają one zakwaszająco na skórę, czyli odbudowują jej pH i barierę lipidową. Redensity I to bardzo dobry produkt do mezoterapii. Powinien być podany podskórnie, a efekty działania będą widoczne najlepiej po 2 tygodniach i utrzymają się do około 3 -6 m-cy( po wykonaniu 3 serii ), ponieważ jest to nieusieciowany kwas hialuronowy, a nie wypełniacz.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska