Krosty na odbycie po stosunku analnym

Witam. Mam 19 lat - coś takiego pojawiło się na moim odbycie - dodam że jestem osobą homoseksualną i uprawiam (uprawiałem do puki to się nie pojawiło) sex analny z partnerem... proszę mi powiedzieć czy jest to groźne i co mam z tym zrobić... z góry dziękuje dodaje tutaj zdjęcie: http://zapodaj.net/c150948ea798d.jpg.html

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wystąpienie opisanych przez Pana krostek może mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik infekcji mieszków włosowych jak też powiększenie gruczołów łojowych, którego dotychczas Pan nie zauważył. Jeśli chodzi zaś o czerwone zmiany występujące bezpośrednio na odbycie to są to guzki krwawnicze, tj. hemoroidy. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę udać się do lekarza na bezpośrednią wizytę.