Krótki i niezbyt obfity okres po przyjęciu tabletki Escapelle

Witam. Wzięłam tabletkę escapelle 12h po stosunku (pękła prezerwatywa, miałam dni płodne). Dostałam okres 9 dni wcześniej niż powinnam, zwykle okres trwał ok 7 dni i był dosyć obfity, ten trwał 2-3 dni i tylko 1 dnia był bardzo obfity. Czy to normalne? powinnam iść do ginekologa? Dodam że wcześniej miałam bóle jajników.

Elżbieta Rhone

Witam,
po zażyciu Escapelle może wystąpić krwawienie, które różni się od miesiączki, potem też cykle mogą być nieregularne.