Krótkotrwałe utraty świadomości przy epilepsji

Mam pytanie. Choruje na epilepsje gdzie mam 4 sekundowa utratę świadomości tzw wyłączenia. Mam 2 letnią córeczkę a moja była partnerka stwierdziła że nigdy mi nie da dziecka pod opiekę ponieważ zagrazam jej życiu. Czy to jest poważne podejście ?? Bo jak wiem matki chore rodzą dzieci i wychowują a mnie moja ex zabrania. Mimo że funkcjonuje normalnie atak mam 1- 2 razy na miesiąc. Pracuje jak normalny człowiek . Proszę o pomoc

Witam Pana Serdecznie,

Staram się Pana zrozumieć tak, jak potrafię.
Rozumiem też Mamę Pana Córeczki.
Proszę nie postrzegać jako złej woli ze strony byłej Partnerki, te 4 sekundy to jednak chwila...
Mama obawia się o Swoje Dziecko i jest to odpowiedzialne z Jej strony.
A gdyby tak odwrócić sytuację, to jak by Pan postąpił?
Myślę, że miałby Pan podobne wątpliwości, bo z tego co wnioskuję ważne jest dla Pana Dobro Córeczki.
Jesteście Państwo Rodzicami i Dziecko powinno mieć kontakt z dwojgiem Rodziców.
Tym bardziej, że wyraża Pan Swoją chęć, zainteresowanie i zaangażowanie w wychowywaniu Córki.
Rozwiązaniem byłaby szczera i otwarta rozmowa z Mamą Dziecka, celem ustalenia optymalnych zasad (np. opiekę nad Córeczką w obecności drugiej Osoby, albo na czas zajmowania się Dzieckiem przez Pana będzie obecna Mama).
Jak zobaczy, że troszczy się Pan o wspólną Córkę, to mogą Państwa relacje ulec ociepleniu i współpraca ułoży się.

Życzę Panu, aby udało się,
Irena Mielnik-Madej