Spotkania ojca i córki w ośrodku

Spotykam się z córka w osierodku sad tak zdecydowal zebym dostal raport wszystko było wporzatu do swiat kupiłem córce prezent ona nie chciała go przjac po duszej namowie przjela powiedziała ze mama jej nie kazala .teraz na nastepnyn spotkaniu kupiłem jej misia i ona na koniec powiedziała zebym jej nie dawal już więcej prezentu bo nie maja willi ze nie ma miejsca ja jej powiedziałem ze jak tak to to będzie miała umnie te prezenty a ona powiedziala w snach ja jej odpowiedziałem ze to się okaze ?

Może warto spróbować porozmawiać z mama dziewczynki? Wspólne ustalenie priorytetów i zasad wychowania córeczki powinno pomóc. Nawet jeśli nie są już Państwo parą, nadal jesteście i zawsze zostaniecie rodzicami tej dziewczynki. Dlatego porozumienie (rodzicielskie, nie partnerskie) jest konieczne, by ułatwić dziecku kontakt z obojgiem rodziców i nie zaogniać jego- już trudnej- sytuacji.
Można także spróbować skorzystać z zawodowego mediatora (jeśli porozumienie nie jest inaczej możliwe).