Kruszące się zęby u 22-latki

Witam mam pytanie otóż chodzi mi o zęby. Od jakiego czasu mi się lekko krusza ale tylne i nie wiem czym to spowodowane. Dodam, że wcześniej ok rok czasu nie jadłam regulaminie i prawie wgl nic nie jadłam dopiero zaczęłam później jeść regulaminie i tak od pół roku. Dodam też, że schudłam i mam 2pytane otóż od pół roku zaczęłam jeść normalnie posiłki i regularnie i mam takie coś rano gdy się budze to brzuch mnie trochę boli no a jąk nie zjem to mnie jeszcze bardziej boli a przechodzi mi gdy zjem.

Witam, uważam, że powinna Pani zgłosić się do gabinetu stomatologicznego. Lekarz obejrzy zęby i zadecyduje o dalszym postępowaniu. Ale ma pani jeszcze problem z brzuchem i trzeba zgłosić się do lekarza rodzinnego, który albo sam pokieruje Pani leczeniem albo da skierowanie do gastrologa. Pozdrawiam