Mleczne trzecie zęby u 23-latki

Witam, mam 23 lata i nadal mam mleczaki a dokładnie górne trójki. Co powinnam zrobić? Mleczaki są w dobrym stanie, nie mają dziur ale rzucają się w oczy bo odróżniają się od reszty.

Przede wszystkim koniecznie trzeba wykonać zdjęcie pantomograficzne - czy są w Pani kości zawiązki/zęby stałe ( kły ). Następnie konieczna będzie konsultacja w gabinecie stomatologicznym - lekarz po obejrzeniu Pani zaproponuje rozwiązanie ( protetyczne ).

Lek. dent. Agata Duda

trzeba zacząć od zdjęcia pantomograficznego żeby zobaczyć czy ma Pani zęby stałe
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk