Krwawiąca torbiel a plamienia

Witam, 25.07 mialam ostatnia miesiaczke od 1.08 mam brązowe plamienia. Od 19.08 leże w szpitalu biorę Duphaston. Plamienia osłabły tylko po siku sa. Wynik beta. 19.08 - 762, 20.08 - 866, 23.08-1170. Lekarze podejrzewają ciążę pozamaciczną. Na usg jeszcze 20.08 nie było nic widać. Na prawym jajniku mam *torbielkę krwawiącą* Endometrium 10 mm. Proszę o interpretację mojej sytuacji :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez możliwości zbadania oraz oceny wszystkich wyników badań ciężko jest wypowiadać się o rokowaniu. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.