Krwawiące zmiany na skórze głowy u 84-latki

Moja mama ma 84 lata i od kilku lat przebywa wyłącznie w domu/koniecznosc/ .na skórze głowy i. Na skroni pojawiły się narosle często krwawiace raczej płaskie rozlane czarne.C z tym robić? Malgorzata

Jest kilka możliwości, od banalnych, rozdrapanych brodawek do spraw bardzo poważnych. Bez badania nie da się tego stwierdzić. Proszę niezwłocznie udać się do dermatologa.