Wskazani do wszczepienia bajpasów u 84-latki po zawale serca

Moja mama ma prawie 84 lata, parę dni temu miała zawał i teraz lekarze proponują wszczepienie bajpasów, ale ostrzegają, że to duże zagrożenie życia. Czy ma się zgodzić na operację? NIe wiemy co robić, co jej doradzić? Bardzo proszę o opinię?

Mama najbardziej potrzebuje wsparcia rodziny. A decyzję powinna podjąć sama. Dobrej rady tu nie ma. Jeśli zdecyduje się na zabieg to zmobilizuje wszystkie siły, a jeśli nie, to znaczy że jest za słaba.