Świąd skóry u 21-latki

Witam, mój problem dotyczy skóry. Mianowicie od pół roku borykam się ze swiądem, nie jest to świerzb ani alergia na żadną żywność. Świąd nasila się po depilacji, głównie łydki i okolice bikini, w którym to pojawiają się małe plamki, które po mimowolnym rozdrapaniu ''puszczają'' taką jakby wodę. Miedzy czasie na różnych częściach ciała pojawiły się bąble jakby po ukąszeniu komara, które to zamieniały się w ''pryszcze'' dodam, że wychodziły w różnych okresach czasu. Tak, byłam u lekarzy, różnych

Aleksander Ropielewski

Z opisu podejrzewam dermografizm fizyczny (na podrażnienie wynikająće z depilacji) oraz miejscowe zakażenie okolicy mieszków włosowych. Dokładniej mógłbym to stwierdzić po przeprowadzeniu badania.