Krwawienia i ból dziąseł a leki na łuszczycę stawową

Ewelina 28 lat.Od paru lat mam problem ze szkliwem, zaczęło bardzo się scierac i mam widoczne przebarwienia , jest to bardzo uciążliwe bo zaczynają boleć i się kruszą. Od trzech dni mam dziwne mrowienie dziąseł, jak by się cofały i boję się,że mi wypadną .czasami podczas szczotkowania krwawia.chodzę regularnie do stomatologa i bardzo dbam o zęby ,ale martwię się ,że dentyści podchodzą do tego zbyt lajtowo ( lecze się na łuszczyce stawowa i biorę. Sulfosalazyne ,czy może być jakieś powiązanie

Zauważyć warto ,że czasem pacjenci przestraszeni krwawieniem dziąseł mniej przykładają się do czyszczenia zębów w obawie przed dalszym krwawieniem co w efekcie daje odwrotny skutek czyli zwiększenie stanu zapalnego przyzębia i narastanie płytki bakteryjnej mające destrukcyjny wpływ na uzębienie.