Krwawienia międzymiesiączkowe o brunatnej barwie

Witam, od paru miesięcy mam krwawienia międzymiesiączkowe. Nie trwają dlugo od2-4 dni, czasami są to bardziej plamienia a zdarza się, że są bardziej obfite , przypominające bardziej miesiączke ale mają barwę brunatną. Zaczęłam brać Castagnus w celu wyregulowania cykli niestety nie brałam go 3 m-ce tak jak było napisane w ulotce, po drugim opakowaniu przestałam go zażywać i po kilku dniach powróciły plamienia... Co mi może być? Powinnam zacząć od początku 3-miesięczną kurację z Castagnusem?

Renata GrzechociĹska

Objawy wymagają konsultacji z ginekologiem. Należy wykluczyć organiczne podłoże plamień.