Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 0 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z krwawieniami międzymiesiączkowymi a tabletki Castagnus

Witam, Od kilku miesięcy mam problem z krwawieniami międzymiesiączkowymi, trwają one około 4-5 dni pojawiają się miedzy 18-21 dniem cyklu, z początku mają kolor brunatny i są skąpe, po czym przypominają normalny okres. Zażywałam tabletki Castagnus przez 2 miesiące i wtedy okres miałam regularnie jednakże zażywałam je przez 60 dni a nie przez 90 jak jest napisane na ulotce. Po miesiącu przerwy znowu zaczęłam brać Castagnus lecz krwawienie międzymiesiączkowe się pojawiło! CO to może być?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Sądzę, że konieczne jest wykonanie USG dopochwowego, ewentualnie także może być konieczne wykonanie zabiegu wyłyżeczkowania macicy. Proszę koniecznie udać się do ginekologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy