Krwawienia pomiędzy miesiączkami u 32-letniej kobiety

Witam, od około roku zdarzają mi się krwawienia z pochwy. Występują one między miesiączkami i zazwyczaj podczas wypróżniania się. Natomiast kilka dni temu(26dzień cyklu) po stosunku pojawiło się dużo krwi w śluzie. od tamtej pory mam różowe upławy i silny ból krzyża, który również dokuczał mi już wiele razy wcześniej. okres nadal się nie pojawił.dodam, że mam 32 lata 17m-cy temu urodziłam pierwsze dziecko przez cc. ostatnia cytologia rok temu. proszę o poradę, co może być przyczyną?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Nie można wykluczyć nadżerki czy torbieli. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.