Krwawienie i ból a zapalenie dziąseł

Dzień dobry. Mam pytanie, czy to jest zapalenie dziąseł? Krwawienie mam pomiędzy prawą górną 2 a 3, na dodatek 4 mnie boli, mam wrażenie, że przedzieliła się na dwie połówki i się rusza, boli mnie. Plus 5 i 6, które są zaklejoną jedną plombą. Dodam, że ta 4 jest taka sama po lewej stronie, ale nie boli mnie. Czy będzie trzeba wyrwać tego zęba i czy to jest zapalenie dziąseł? Myję zęby specjalną pastą, płukanką, wodą utlenioną i smaruje żelem.

Niewiele wynika z Pani opisu , a raczej za dużo z niego wynika , bo wychodzi ,że przy każdym zębie może być inny problem , począwszy od stanu zapalnego brodawek poprzez pęknięcie zęba skończywszy na nawisach wypełnienia w 5 6 , generalnie raczej w takiej sytuacji powinna się Pani skonsultować z lekarzem w gabinecie .