Krwawienie i dziwna, czarna wydzielina po stosunku

Witam za 2 tygodnie mam wizyte u lekarza ginekologa ale ja sie sie strasznie stresuje . Ostatnio podczas stosunku mocno krwawilam a pozniej bolaly mnie ledzwie. Malo tego na 2 i 3 dzien mialam dziwna wydzieline w kolorze czarnym. Czytalam co nieco w internecie i boje sie ze to rak. Prosze o jakas wskazowke czy w dobrym kierunku ida moje przeczucia
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Przyczyn Pani objawów może być bardzo wiele. Nie musi to być wcale choroba nowotworowa, a np. stan zapalny w obrębie dróg rodnych, endometrioza, polip endometrium i inne. Konieczne jest badanie przeprowadzone przez ginekologa celem postawienia prawidłowej diagnozy.