Brązowa wydzielina po odbytym stosunku

Po odbytym stosunku ( 12 dzien cyklu) na majtkach zauwazylam czerwono brazowa wydzieline z pochwy bardzo sie przestraszylam, zaczelam czytac o roznych powodach i zaczelam sie bac ze moze to byc rak szyjki. Krew na majtkach nie pojawila mi sie pierwszy raz , ale jesli juz to pojawiala sie bardzo rzadko po mocnym stosunku, tak jak i tym razem. Dodam ze jakis czas temu na wardze sromowej wyskoczyla mi jakby opryszczka, ktora kiedy probowalam wyciasnac zrobila sie wieksza, teraz stosuje trider.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Potencjalnych przyczyn krwawienia jest wiele w tym np. Infekcja dróg rodnych. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej celem badania i ewentualnie wykonania cytologii ginekologicznej.