Krwawienie, omdlenia i zimny pot po pettingu

Witam, wczoraj z chłopakiem uprawialismy petting, na koniec leciała mi krew ,, czułam ze coś się stało, może przez jego paznokcie, lecz gdy wyszłam na świeże powietrze, przeszłam 10 metrów i zaczęłam mdlec, czarno przed oczami przez ok 5 min, oblał mnie zimny pot, zapisalam się już do ginekologa ale martwi mnie to czemu mój organizm tak zareagowal..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że opisane przez Panią osłabienie miało związek z pettingiem. Bardziej prawdopodobny wydaje się być spadek ciśnienia czy też hipoglikemia. Jak najbardziej dobrze Pani jednak postąpiła umawiając się na wizytę do specjalisty ginekologa. Proszę zatem cierpliwie poczekać na wizytę.