Krwawienie po 5 dniach od odstawienia

Witam. Robiłam test w 15 dniu po stosunku, test ciążowy... wyszedł negatywnie. Ten 15 dzień to był czas, kiedy miało wystąpić krwawienie z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Krwawienie dostałam po 5 dniach od odstawienia. I moje pytanie - czy mogę być spokojna, że nie jestem w ciąży? Krwawienie nie było jakieś skąpe. Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Najprawdopodobniej nie ma Pani powodów do obaw (test negatywny, krwawienie wystąpiło), ale w razie wątpliwości przed rozpoczęciem nowego opakowania może Pani powtórzyć jeszcze test ciążowy.

Pozdrawiam!