Krwawienie po połknięciu kawałka szkła

Witam, Moja żona połknęła kawałek szkła. Był on wielkości max 1 cm. Nie wiemy dokładnie, wnioskujemy po ubytku na butelce. Byliśmy u lekarza chirurga bo godzinę po fakcie nastąpiło krwawienie. Stwierdził że jest na razie ok i należy poczekać na wydalenie. Później było już ok. Byliśmy na drugiej konsultacji. Dostaliśmy podobną odpowiedz. Aktualnie mija 8 dni od połknięcia. Kiedy możemy być w miarę pewni że już jest po wszystkim?

Należy przypuszczać , że szkło opuściło już przewód pokarmowy , ale to nigdy nie jest do końca pewne! Szkoda , że Żona nie prowadziła b.dokładnej kontroli wydalanego stolca (np. na pampersa) - byłoby pewne czy szkło zostało wydalone , czy nie! zż