Krwawienie z pochwy godzinę po treningu siłowym

Witam mam pytanie odnośnie krwawienia z pochwy miesiączka skonczyla mi się 9 dni temu, współżyłam z moim partnerem rano wszystko bylo w porządku wieczorem poszlam na trening silowy ,godzinę po treningu poleciała mi krew z pochwy, po kąpieli minelo z 1,5 h i polecialo drugi raz dość obficie. Czy to trening mógł mi zaszkodzić??

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać sie do lekarza ginekologa.