Krwawienie ze skrzepami w 17 dniu cyklu

witam, jestem w 17 dni cyklu, od trzech dni wystepuje u mnie krwawienie pod postacia skrzepow krwi. co to moze oznaczac?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli krwawienie to wystąpiło w środku cyklu, należy wdrożyć diagnostykę u ginekologa. Krwawienie śródcykliczne może świadczyć o poronieniu, mięśniakach macicy, zaburzeniach hormonalnych i innych patologiach.
Pozdrawiam