Krwawienie ze śluzem w terminie miesiączki

Witam Mój problem polega na tym iż od 4 m-cy mam krwawienia ze śluzem 3 dniowe w terminie okresu . Teraz zauważyłam że mam widoczne żyły na piersiach oraz brodawki podniosły się do góry i piersi jakby pełniejsze a na dodatek mam brzuch tak jakbym połknęła piłkę rosnący od dolu i powiększona macica nad lonem. A jak leżę to czuję jakby coś się mi poruszalo w brzuchu. Staraliśmy się z mężem o kolejne dziecko ostatni stosunek był ponad 3 m-ce temu.A okres trwał normalnie 5 dni.Test negatywny

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ginekologiem ponieważ objawy omgą sugerować ciażę.