Krwiak pod skórą na palcu po urazie

Przycięłam wczoraj sobie opuszek palca zszywaczem do paznokci to jest bardziej stłuczenie. Na opuszku palca zrobił się mały ciemny bolesny krwiak pod skórą. Czy sam zniknie i się zagoi samoistnie bo nie wnika sam w skórę. Czy mogę sama go nakuć igłą po dezynfekcji wodą utlenioną i wyschnie w ten sposób? Iwona

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana powinna ustąpić samoistnie. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.