Krwiak pod skórą po upadku

witam, w wyniku upadku dwa miesiące temu powstał na udzie rozległy krwiak. Skóra zagoiła się po ok 2 tygodniach, ale głębiej pozostało zgrubienie wielkości piłki golfowej. Zużyłam dwa opakowania heparyny i jedno lotion 1000, poza tym dwa opakowania tabletek aescin. Co mam zrobić, aby krwiak pod skórą się całkowicie wchłonął? Dziękuję.

Aleksander Ropielewski

Nie może Pani zrobić nic ponadto. Istnieje możliwość operacyjnego usunięcia pozostałych zmian.