Krwiak pod żołędzią

Witam! Jeśli pojawił mi się krwiak pod żołędziem i widać go tylko w stanie wzwodu, to czy tabletki Penilarge zadziałają? Załóżmy, że te tabletki działają w 100%, to czy pęknięcie żyłki uniemożliwia pełny obieg krwi w penisie, w wyniku którym te tabletki będą słabiej działać, czy też w ogóle nic nie dadzą? I czy krwiak może powstać poprzez pęknięcie żyłki czy poprzez inne czynniki? Z góry dzięki.

- Wpływ tego typu tabletek na penisa z krwiakiem jest taki sam jak w przypadku całkiem zdrowego penisa.
Załóżmy że te tabletki działają w 100%, to czy pęknięcie żyłki uniemożliwia pełny obieg krwi w penisie w wyniku którym te tabletki będą słabiej działać, czy też w ogóle nic nie dadzą?
- Takie drobne wynaczynienie krwi podskórne (spowodowane pęknięciem drobnych naczyń) w żaden sposób nie wpłynie niekorzystanie na działanie tego typu tabletek.
I czy krwiak może powstać poprzez pęknięcie żyłki czy poprzez inne czynniki?
- Krwiaki powstają na skutek wynaczynienia krwi z naczyń (tętniczych lub/i żylnych) najczęściej na skutek urazu tych naczyń lub samoistnego pęknięcia (np. wrodzone zbyt cienkie ściany naczynia).