Krwiaki bez opuchlizny po skręceniu kostki

2 tygodnie temu skręciłam kostkę, rtg bez złamań. Obrzęk był bardzo duży i lekarz zalecił gips, jednak się nie zgodziłam i założyłam ortezę. Po dwóch tygodniach unieruchomienia opuchlizna trochę zeszła, jednak krwiaki są nadal. Stając na nodze nie boli. Czy wiadomo kiedy będę mogła już chodzić na tej nodze. Wizytę u ortopedy mam dopiero 17 czerwca.

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z dobrym fizjoterapeutą i rozpocząć rehabilitację. Masaże, ćwiczenia izometryczne, następnie uruchamiające stopę itp. Wszystko zależne od stopnia skręcenia stawu, z tego względu ciężko cokolwiek więcej poprzez internet Pani doradzić- nie wiem jak duże jest uszkodzenie.

Pozdrawiam serdecznie.