Krzyk, prężenie i napisanie się przez roczne dziecko

Witam, Mam pytanie o mojego rocznego synka, który strasznie krzyczy, przy czym się bardzo się pręży, napina i robi bardzo wściekłą minkę. Zachowuje się tak w różnych momentach i właściwie nie potrafię stwierdzić dlaczego może tak robić. Np. podczas zabawy, po obudzeniu się. Zastanawiam się czy mam pójść do jakiegoś specjalisty? Jeśli tak, to do jakiego i kiedy? No i przede wszystkim czy może to być jakieś opóźnienie lub co gorsza początek jakiejś choroby?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości powinny być niepokojące. Proszę niezwłocznie udać się z dzieckiem do specjalisty pediatry, który pokieruje procesem diagnostycznym.