Napinanie nóżek i potliwość u 1,5-rocznego dziecka

Witam! Mam pytanie do Pediatry. Mój 1,5 roczny synek od paru miesięcy siłuje się ze sobą przed snem. Napina nóżki i ściska rączki w piąstki i tak przez około 30 min. Po tym wszystkim jest cały spocony.Czy mam się czym martwić czy to normalny objaw i z czasem mu to przejdzie? Czy muszę udać się z nim do lekarza? Bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam Agnieszka

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizyte u pediatry ewentualnie neurologa dziecięcego. Pozdrawiam