Zgrubienie pod sutkiem u 1,5- rocznego dziecka

zauważyłam zmiany u 1,5 rocznej córki na klatce piersiowej, zgrubienie na żebru pod sutkiem.. Badanie usg bez zmian ogniskowych.Chirurg nie pytał o badania. sama zrobiłam wit D3 metabolit- 37,6 wapń całk- 2,52 fosfor nieogran -4,8. Dzis zauważyłam ze takie zgrubienie robi sie z drugiej strony. córka była karmiona klek modyfik, obecnie tylko rano i przed snem. Wit D3 podawałam mało gdyz dostawała w mleku. Proszę o pomoc - od czego te zgrubienia, co robić. pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

A czy chirurg dziecięcy nie określił czym powyższe zmiany są? Proponuję udać się do pediatry, bez badania lekarskiego nie można nic sensownego powiedzieć.