Brązowa wydzielina u 1,5-rocznej dziewczynki

Witam u 1,5 rocznej córki 2 tyg temu zauważyłam na pieluszce plamę wyglądającą jak brązowawa krew. Wycierając chusteczkami za każdym razem śluz był brązowawy. tak było przez jeden dzień. Badanie moczu nie wykazało krwi w moczu jedynie leukocyty 7-9 w polu widzenia, czekamy na posiew. Pediatra kazał się nie przejmowac i nic z tym nie robić ale rozmawialam ze swoja ginekolog i ona radzi zrobić jej usg narządów płuciowych co podobno jest trudne u tak malego dziecka lepiej było by NMR. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się ponownie do lekarza pediatry i być może jednak spróbować wykonać badanie usg. Można jeszcze poczekać na wyniki posiewu aby zobaczyć czym jest wydzielina.