Krzywe nogi u 23-latki

Witam moim problemem są krzywe nogi mam 23 lata i jestem załamana. I mam pytanie czy na prawdę nie da się nić już z tym zrobić? żadne ćwiczenia mi nie pomogą? bardzo proszę o odpowiedź

„Krzywe nogi”– niestety, dla ortopedy nic to nie mówi. Za mało szczegółów, aby pokusić się o konkretne wskazówki. Wszystko zależy od nasilenia wady, a poza tym od jej charakteru (np. czy to koślawość, czy też szpotawość lub jeszcze inny wariant „krzywości”?). A, w związku z tym, wizyta u dobrego ortopedy bardzo wskazana…