Szpotawość u 24-latki

Witam. Panie doktorze prawdopodobnie mam szpotawość. Bardzo wstydzę się swoich nóg. Chciałabym żeby chociaż ktoś mi powiedział że w tym wieku jest jeszcze możliwe coś z nimi zrobić bez operacji. Ślicznie dziękuje że p.doktor mi odpisał.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie można określić stopnia zaawansowania wady nie mając możliwości zbadania oraz oceny wyników badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.