Leukoarajoza okołokomorowa w obrazie MRI
Czy leukoarajoza okolokomorowa w obrazie mri głowy wraz z drobnymi zmianami hiperintensywnymi,które nie ulegają wzmocnieniu i są określone jako naczyniopochodne jest dodatkowym czynnikiem świadczącym o naczyniowej etiologii całości? Problem dotyczy osoby w wieku 42 lat.

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże naczyniowe. Nie można jednak tego jednoznacznie stwierdzić nie mając możliwości oceny badania. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.