Które wkładki najmniej zaburzają cykle miesiączkowe?

W jakich województwach zakładanie wkładek- spirali i wyciaganie jest refundowane z NFZ czyli dla pacjeta bezpłatne? Które wkładki najmniej zaburzaja cykle miesiaczkowe? Minimalnie zageszczają i wpływaja na śluz? Czesto mam suchość pochwy jaka skuteczna metode antykoncepcji wtedy najlepiej wybrać?

Żadne wkładki nie zaburzają cykl miesiączkowy ponieważ ich działanie jest inne. Każdy gabinet ginekologiczny w ramach NFZ zakłada bezpłatnie - jedynie płaci się za wkładkę.