Wkładka wewnątrzmaciczna dla 43-latki

Witam mam 43 lata 2 miesiace temu urodziłam dziecko mam bardzo obfite miesiączki nigdy nie brałam tabletek antykoncepcyjnych mój ginekolog zaproponował mi załozenie wkładki mirela jako najlepsze rozwiazanie lecz on nie zakłada tych wkładek chciałabym zapytac czy pan doktor zakłada te wkładki i jaki jest koszt ,bo wiem że to tylko odpłatnie fundusz tego nie refunduje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wkładkę można bezpłatnie założyć w każdej publicznej poradni ginekologicznej. Musi Pani tylko kupić wcześniej wkładkę.