Założenie wkładki a krwawienia

witam 26 listopada założyłam wkładkę i cały czas krwawię ,lekarz założył ją w połowie cyklu ,czy to normalne takie krwawienie i jak długo to może trwać,nadmieniam ze nic mnie nie boli wizyte mam za 6 tygodni

Wskazana konsultacja ginekologiczna wraz z badaniem usg-ocena lokalizacji wkładki. Jaki był powód założenia wkładki w 1/2 cyklu? wkładkę zakłada się w trakcie miesiączki.