Której maści na trądzik mogę użyć teraz?

Lecze sie na tradzik od wielu lat, obecnie stosowalem masc Normaclin, pozniej masc Duac. Byla widoczna poprawa, jednakze uzywam ich juz dosyc dlugo, kilka miesiecy, a wiem ze nie mozna ich uzywac ciagle, pozatym zauwazam lekki spadek mocy masci. Chcialbym sie dowiedziec ktorej masci moge uzyc teraz, tak by efekt byl podobny do poprzednio wymienionych.

Dzień dobry bez obejrzenia stanu skóry i przeprowazenia wywiadu z pacjentem nie można doradzić konkretnej maści. Nie wiemy też nic o Pana pielęgnacji skóry ani o tym jakie zabiegi lecznicze były już wykonywane. Proszę skonsultować się u dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.