Który z preparatów będzie lepszy w redukcji blizn potrądzikowych?

Witam, który z tych dwóch preparatów będzie lepszy w redukcji blizn potrądzikowych (ubytkowych), zarówno nowych jak i starych: 1. krem z tretynoiną 0.1% 2. krem z Glukonolakton 14% Niacynamid 4%

Dzień dobry,

Jeśli są to blizny potrądzikowe atroficzne tzn zanikające, w pierwsze kolejności spróbowałabym zabiegów laserowych lub RF mikroigłowej a dopiero później w przypadku niezadowalającego efektu rozpoczęła leczenie farmakologiczne. Najlepiej udać się do specjalista, aby mógł ocenić blizny i dobrać odpowiednie metody lecznicze.

Pozdrawiam serdecznie.