Kurzajka na piersi u kobiety w ciąży

Jestem w 34 tygodniu ciąży. Pojawiła mi się kurzajka na piersi tuz obok obwódki sutka oraz druga na samej obwódce. Czy istnieje ryzyko zakażenia dziecka w czasie karmienia? Czy mogę jeszcze przed porodem cos zrobić aby sie ich pozbyć?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu będzie mozna cos więcej powiedziec.