Kwestia płodności przy terapii hormonalnej u mężczyzn

Witam. Interesuje mnie kwestia plodnosci przy terapii hormonalnej u mezczyzn. Chodzi mi o przyjmowanie hormonow zenskich i blokerow testosteronu. Chcial(a)bym sie dowiedziec czy pomimo tego mozna zostac biologicznym ojcem.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, możliwość zostania ojcem zależy w tej sytuacji przede wszystkim od przyczyny, z powodu której leki hormonalne są przyjmowane, oraz od dawek.Liczyć należy się jednak z ryzykiem bezpłodności.