Łagodny guzek tarczycy a operacja

Witam.Czy guzka trzeba operować? Wynik USG Tarczyca dobrze ograniczona,niepowiekszona,niejednorodna.PP19x16x42mm,V-ok.6.6cm3,PL17x11x36mmV-ok3,5cm3,cieśńok2mm Wprawym płacie lity heterogenny guzek 17,6x9,3mm W lewym płacie,bliżej bieguna górnego hypoechogeniczny guzek 6mm.W okolicy bieguna dolnego normoechogeniczny guzek 6,7 mm, Wynik biopsji zmiana łagodna

Sam opis wyniku o niczym nie świadczy, należy cierpliwie poczekać na interpretacje przez lekarza dysponującego całością badań, ale na podstawie podanych informacji nie widzę jednoznacznych wskazań do operacji