Laparoskopia - kiedy po zabiegu można powrócić do codziennych czynności?

Witam,
mam 27 lat i za niedługo wybieram się na zabieg laparoskopii ginekologicznej. Interesuje mnie po jakim czasie będę mogła wrócić do „normalnego życia”, tzn. po jakim czasie mogę zacząć ćwiczyć, chodzić na fitness, na kurs tańca.

Dzień dobry!
Zazwyczaj po zabiegu laparoskopii zostanie Pani wypisana do domu już na drugi dzień w stanie ogólnym dobrym. Jeśli nie będzie nic wycinane ani pobierane, to może Pani wrócić wtedy do codziennych zajęć.
Z poważaniem