Plamienie po zabiegu laparoskopii ginekologicznej

Dzień dobry. 3 dni temu miałam wykonywany zabieg laparoskopii ginekologocznej. Dziś jest 11 dzień cyklu a ja zaczęłam krwawic. Lekarz powiedział ze to normalne. Nie dopytalam tylko jest to miesiączka. Czy liczyć ten dzien jako pierwszy dzień cyklu kolejnego?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem kiedy była ostatnia miesiączka i jaki zabieg był wykonywany, dlatego nie potrafię odpowiedzieć na Pani pytanie.