Laserowe usuwanie meszka z brzucha

Czy laser IPL+RF usunie meszek z brzucha dodam ze meszek ten jest koloru mysiego. Miałam juz 2 zabiegi a zadnego efektu nie widze, dodam jeszcze ze nie gole tych wlosków bo mam nadzieje ze same wypadną i juz nie odrosną czy jestem w błędzie??? czy musze byc cierpliwa i czekac na efekty czy dac sobie spokoj. prosze o porade

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W niektórych sytuacjach konieczne jest powtarzanie zabiegu. W przypadku braku efektów warto udać się na wizytę do lekarza medycyny estetycznej, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Trudno wyrokować - niestety u niektorych pacjentów taka terapia nie przynosi rezultatów a u innych tak.
Może Pani sprawdzić u doswiadczonego specjalisty czy można przy takim koloże zastosowac jednak laser Light Sheer