Laserowe usuwanie włosów w wieku 18 lat

Czy mogę poddać się laserowemu usuwaniu włosów w wieku osiemnastu lat? Włosy naprawdę sprawiają mi wiele wstydu, ponieważ są ciemniejsze i gęstsze od tych u normalnych kobiet. Poza tym występują też na brzuchu, udach, pupie i pomiędzy pośladkami... Zaczęło się kiedy miałam czternaście lat i jest coraz gorzej. W tym miesiącu obchodziłam osiemnaste urodziny i zastanawia mnie czy nie jestem za młoda? Nie przyjmuję na stałe żadnych leków, nie używam solarium i nigdy nie opalam się naturalnie.

Tak można wykonać zabieg jeśli nie choruje Pani na padaczkę, nie jest w ciąży i nie ma metalowych implantów w obrebie zabiegów, kolor włosów musi być ciemny. Aby depilacja przyniosła efekty należy wykonać serię zabiegów. Przy wyborze miejsca , w którym będzie Pani chciała wykonać zabieg proszę kierować się tym aby urządzenie było medyczne ,a nie kosmetyczne. I aby osoba wykonująca zabieg była przeszkolona.

Dzień dobry,

Tak, może Pani poddać się zabiegowi depilacji laserowej.
Natomiast proszę pamiętać, że do tego zabiegu należy się odpowiednio przygotować. Na kilka tygodni przed terminem zabiegu należy zaprzestać korzystania z depilatora czy wosku - można używać jedynie maszynki. Trzeba odstawić wszelkiego rodzaju suplementy diety zawierające m.in skrzyp, pokrzywę czy dziurawiec. Skóra nie może być opalona i lepiej unikać Słońca przez cały okres trwania zabiegów. Ponadto proszę pamiętać, że nie wystarczy wykonanie jednego zabiegu. Dla uzyskania trwałego i pożądanego rezultatu konieczne jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych co około 6 tygodni.
Każdą tego typu procedurę powinna poprzedzać konsultacja, na która serdecznie zapraszam.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam