Laserowe zamknięcie naczynek na twarzy

witam mam takie pytanie mam 22 lata i chcialbym zamknac sobie laserowo czerwone naczynka na twarzy i chciałbym sie dowiedziec czy to juz na zawsze ich zamknie czy beda sie otwierały po jakims czasie na gdy jest zimno albo goraca albo pod wpływem stresu beda sie otwierały czy nie, albo gdy bd starszy???

Finalny efekt zabiegu zamykania naczynek jest indywidualny. Jeśli ma Pan cerę naczynkową ze skłonnością do pękania naczynek, należy się spodziewać, że zabiegi ich zamykania będzie trzeba powtarzać, np. co 6 miesięcy.

Naczynia zamkną się an zawsze, ale mogą poszerzyć się inne. proponuję skonsultować się z lekarzem dermatologiem, który oceni skórę i sprawdzi, czy nie ma Pan procesu chorobowego. Ponadto doradzi w sprawie pielęgnacji, może przepisze leki.
Pozdrawiam