Stosowanie Rutinoscorbinu po laserowym zamykaniu czerwonych krwinek na twarzy

Dzien dobry mam takie pytanie poniewaz mialem zabieg laserowe zamykanie czerwonych krwinek na twarzy i teraz przerwałem ze wzgledu na slonce i pani ktora zamykała mi naczynka powiedziała abym jadl rutinoskorbin bo on pomaba zamknac naczynka i chciałbym sie dowiedziec czy to prawda? i jeszcze kazala mi smerowac krem filtrem aby nie wyskoczyły brazowe plamki, i chciałbym sie dowiedziec jak dlugo mam smarowac twarz tym filtrem?

Witam rutinoscorbin należy zażywać w dawce 8 tabletek dziennie, przez 2-3 miesiące ma to na celu uszczelnienie naczyń krwionośnych. Tak proszę smarować twarz kremem z filtrem SPF50 z filtrem UVA i UVB zawsze wtedy kiedy świeci słońce mocno.