Leczenie...

Dzień Dobry Miałbym takie pytanie do Pani/Pana ... Od czego zależy cena Leczenia Trądziku Laserem Typu " IPL i400 " ? > mam 17 lat i byłem na pierwszym laserowym zabiegu który kosztuje aż > 250zł za jeden zabieg a potrzebne mi będzie pięc do sześciu... > przynajmniej tak mi powiedziano... Następny zabieg mam za 2tygodnie... > Od czego zależy cena ? Gdzie indziej było by taniej? Czy to będzie > skuteczne? > Proszę o odpowiedz to dla mnie ważne ... z góry dziękuje.

MĘŻCZYZNA, 17 LAT ponad rok temu

Trądzik - podstawowe informacje

Szanowny Panie,

Cena zależy przede wszystkim od obszaru skóry, na jakim wykonywany jest zabieg. Ponadto może być różna w zależności od gabinetu-to dotyczy wszelkich zabiegów i usług. Wiadomo też, że jak wszystko, również te zabiegi najdroższe są w Warszawie.
Przede wszystkim jednak radziłabym kierować się renomą, zdecydować się na zabieg w sprawdzonym , a nie najtańszym gabinecie.

Pozdrawiam serdecznie

Lekarz w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym Oddział I Wewnętrzny.
0

Witam cena zabiegu laserowego często zależy od tego na jakiego rodzaju sprzęcie lekarz pracuje, czy ten sprzęt jest sprzętem medycznym czy kosmetycznym.Czy sprzęt ma atesty czy też nie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy