Leczenie...

Dzień Dobry Miałbym takie pytanie do Pani/Pana ... Od czego zależy cena Leczenia Trądziku Laserem Typu " IPL i400 " ? > mam 17 lat i byłem na pierwszym laserowym zabiegu który kosztuje aż > 250zł za jeden zabieg a potrzebne mi będzie pięc do sześciu... > przynajmniej tak mi powiedziano... Następny zabieg mam za 2tygodnie... > Od czego zależy cena ? Gdzie indziej było by taniej? Czy to będzie > skuteczne? > Proszę o odpowiedz to dla mnie ważne ... z góry dziękuje.

MĘŻCZYZNA, 17 LAT ponad rok temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Szanowny Panie,

Cena zależy przede wszystkim od obszaru skóry, na jakim wykonywany jest zabieg. Ponadto może być różna w zależności od gabinetu-to dotyczy wszelkich zabiegów i usług. Wiadomo też, że jak wszystko, również te zabiegi najdroższe są w Warszawie.
Przede wszystkim jednak radziłabym kierować się renomą, zdecydować się na zabieg w sprawdzonym , a nie najtańszym gabinecie.

Pozdrawiam serdecznie

0

Witam cena zabiegu laserowego często zależy od tego na jakiego rodzaju sprzęcie lekarz pracuje, czy ten sprzęt jest sprzętem medycznym czy kosmetycznym.Czy sprzęt ma atesty czy też nie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty